DSC_8965-2.jpgDSC_3017.jpgDSC_2966.jpgDSC_8886c.jpg

Jak se připravit na fotografování těhotenského bříška?

Na těhotenské fotografování můžete vzít nějaká bodýčka pro miminko, fotku z utrazvuku, botičky apod. Na oblečení jsou hezké bolerka, kde je odhalené bříško nebo košile a halenky, které se dají rozepnout.

Můžete mít i rifle, které jste nosila před těhotenstvím, pokud je natánete a necháme je třeba rozepnuté, bílé tílko, pánská košile, různé tuniky, šaty, barevně sjednocené prádlo...

Na společné fotografie je dobré barevně sladit vaše oblečení. Dobře vypadá bílá barva, ale můžete zvolit i jinou, přizpůsobíme tomu fotopozadí.

Pokud chcete fotografie ve spodním prádle, dovezte alespoň dvě barvy a prádlo nejlépe typově a barevně sladěné.

Při fotografování bříška používám také  šaty a různé látky, které jsou k dispozici ve fotoateliéru.

Pokud chcete těhotenské akty, vezměte si prosím volné spodní prádlo, ať se vyhneme retušování otlačených míst. K fotografování těhotenských aktů vás nebudu nutit, záleží jen na vás, jak se budete cítit :-)

Oblečení si dovezte hodně, v případě jedné varianty oblečení jsou pak všechny fotky stejné a to je velká škoda.

Na společné fotografie bříška s partnerem nebo s dětmi je dobré barevně sladit vaše oblečení.  U těhotenského fotografování je lepší se vyhnout černé barvě na triku nebo košili. Černá sice zeštíhluje, ale fotografie potom působí trochu smutně a obzvláště u těhotenských fotografií, kdy se těšíte společně na miminko, je to trochu nežádoucí. Navíc málokdo je opravdu typ pro nošení černé barvy ;-) 

 

 

Balíček obsahuje: 

  • cca hodinu focení
  • 15-20 ks upravených a vyretušovaných fotografií  + CD nebo flash disk se všemi upravenými záběry zaslanými k náhledu v plném rozlišení pro další tisk 
  • 10 ks tištěných fotografií formátu 13x18 
  • 1 ks tištěné fotografie formátu 20x30

Cena: 2000 Kč